Aktuality a novinky

Návod na rezervaci a Nová proměna

Jestli si nevíte rady s našim rezervačním systéme a vytvořením rezervace, pomůže Vám krátký návod, který jsme pro vás připravili. Chcem Vám tak spříjemnit a usnadnit návštevu. Čtěte zde.

 

Nedávno jsme se v spolupríci s POSHme podíleli na úžasné vizuální proměne a zlepšili jsme tak někomu den. Podívejte se sami.

24.6.2018

Spustili jsme rezervační systém a máme novou kolegyni!

Náš rezervační systém je konečně spuštěn. Prokliknete se na něj přes tlačítka 'Objednejte se' nebo na http://rezervace.beautycow.cz. Krátka registrace a můžete se vesele objednat na všechny procedury. Taky si můžete vybrat čas a ke komu si rezervujete termín. 

 

Aktuálně se můžete také objednat k naší nové kolegyni Jesice, která je velmi šikovná a do nynějška pracovala ve vyhlášeném vídeňském salonu krásy. Těšíme se na Vás!

27.3.2018

Spustili jsme nové stránky!

S radostí Vám oznamujeme, že jsme spustili nové modernizované stránky! Součástí stránek je také online rezervační systém, aby jsme vám a taky nám zjednodušili objednávaní Vašich návštev. V systému probíhají poslední úpravy, během chvilky vám ho zpřístupníme a budeme vás informovat. Prozatím se, prosím, objednávejte po telefonu nebo zprávami. Děkujeme.

10.3.2018

Nová kolegyně už v dubnu!

Moc nás těší Váš zájem, díky kterému jsme aktuálně velmi pracovně vytížené a objednací doby jsou delší. Protože vám chceme co nejvíce vycházet vstříc a chceme zkrátit objednávací dobu čekat, tak se do našeho stáda v dubnu přidá nová kolegyňka.

10.3.2018