Nehty

Důležitou a nedílnou součástí žen, slečen i dívek jsou upravené ruce.

Jmenuji se Michaela a péči o ruce se věnuji už 9 let. V mém případě platí, že se můj koníček, stal mojí prácí.
Pokud si nevíte rady z které metody si vybrat, jste na správném místě. Diagnostika nehtů, doporučení vhodného ošetření, to vše se žena dozví, vždy před procedurou. Prijdtě si odpočinout a nechte o sebe pečovat s úsměvem.

P.Shine - Japonská manikúra

P-Shine je zaměřen na péči o přírodní nehty. Při aplikaci metodou p-shine se zalešťuje do nehtového lůžka včelí vosk. Zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. PShine působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. P.Shine doporučujeme jako nejúčinnější metodu při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži. Při pravidelné aplikaci P-Shine se celkový stav přírodního nehtů postupně zlepšuje.

Vhodný je i pro malé parádnice. Díky dlouholetým zkušenostem a opravdovým zájmem o skvěle provedenou práci vám tohle všechno ve studiu můžeme nabídnout a zaručujeme se za vaši spokojenost.

Modeláž nehtů

Modeláž nehtu je prodloužení vlastního nehtu. Nehty můžeme prodloužit pomocí tipu, což je umělý nehet nebo pomocí šablon. 

Tip se přilepí na vlastní nehet speciálním lepidlem a poté se nanáší materiál. 

Šablony se vloží pod vlastní nehet, je potřeba mít alespoň 1mm délky přesah. Šablona se přilepí samolepící plochou a následně je také možné pokračovat v modeláži.

Pro modeláž nehtů jsou nejvíce oblíbené materiály akryl na nehty a Uv gely na nehty.

Akrylové nehty jsou velmi pevné a tvrdé.

Gelové nehty jsou pevné a pružné.

Nehty stále rostou a proto je nutné nehty po 3-4 týdnech doplňovat. Čas je pouze orientační, doplnění je velice individuální.

V obou případech ošetření lze nehty nazdobit různými metodami jako jsou francouzská manikúra, baboomer, celopotah, kamínky apod. vždy záleží na domluvě s klietnkou.

Ukázka naší práce

I vy můžete mít takové nehty...