Nehty

Důležitou a nedílnou součástí žen, slečen i dívek jsou upravené ruce.

Jmenuji se Petra a péči o ruce a nehty se věnuji už 3 roky. Zakládám si na správné stavbě nehtů a kvalita práce je pro mně prvořadá. Diagnostika nehtů, doporučení vhodného ošetření, to vše se žena dozví, vždy před procedurou. Prijdtě si odpočinout a nechte své ručičky rozmazlovat kvalitní péčí. Těším se na vás!

P.Shine - Japonská manikúra

P-Shine je zaměřen na péči o přírodní nehty. Při aplikaci metodou p-shine se zalešťuje do nehtového lůžka včelí vosk. Zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. PShine působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. P.Shine doporučujeme jako nejúčinnější metodu při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži. Při pravidelné aplikaci P-Shine se celkový stav přírodního nehtů postupně zlepšuje.

Vhodný je i pro malé parádnice. Díky dlouholetým zkušenostem a opravdovým zájmem o skvěle provedenou práci vám tohle všechno ve studiu můžeme nabídnout a zaručujeme se za vaši spokojenost.

Shellac

Shellac se nanáší stejně jako lak a nosí se jako gel. Velkou výhodou jsou krásné a pevné nehty po dobu 2-4 týdnů, které nejsou zbrušené ani poškozené. Pokud si budete přát Shellac z nehtů odstranit, nemusíte se bát žádného obrušování nehtů, jak je tomu u nehtů umělých. Nehty se zabalí do výživné odstraňovací tekutiny, která Shellac do 10 minut zcela rozpustí.

 

Jak se Shellac nanáší?

Nejdříve Vám manikérka nehty desinfikuje a provede základní úpravu nehtů. Tím získáte krásný tvar vašich nehtů. Poté se nehty očistí a odmastí, aby na ně mohla být nanesena první podkladová vrstva Shellacu. Ta se nechá zatvrdnout v UV lampě po dobu 2 minut. Následuje nanášení jedné až dvou vrstev barevného laku, které se opět nechají zatvrdnout 2 minuty v UV lampě. Poslední vrstvou je nanesení fixační vrchní vrstvy Shellac, díky které budou mít vaše nehty neodolatelný lesk po dlouhou dobu. Během 10 minut budete mít zdravé nehty, barva se z nich nebude při běžných pracích odlupovat. Nakonec vám manikérka do nehtů aplikuje regenerační olejíček a ruce hydratuje krémem.

Výhody, které Shellac přináší:

 • dlouhotrvající barva (až 4 týdny) a brilantní lesk
 • péče bez pilování a broušení
 • pevné, pružné a chráněné nehty
 • rychlá aplikace, přibližně 40 minut

Regenerační ošetření

Krásné, zdravé a upravené ruce jsou v dnešní moderní moderní době již samozřejmostí. Pečujte o svoji krásu i Vy!

 

Dopřejte si regenerační, vyživující, zeštíhlující kúru pro Vaše ruce s revoluční novinkou Coffee Mask.

 

Ošetření zahrnuje:

 • desinfekci rukou
 • upravení nehtů pilníkem a začištění nehtového kůžičky
 • 10 min zábal regenerační coffee maskou
 • manuální exfoliace (odstranění) odumřelé kůže
 • aplikace regenerační masky na nehty
 • hydratační krém na ruce a olejíček na nehtový val
 • lehká masáž rukou

Ukázka naší práce

I vy můžete mít takové nehty...