Aktuality a novinky

Kurzy prodlužování řas!

Do nového roku jsme si dali odhodlání, že budeme více lidí učit jak nalepit krásné řasy a vyčarovat tím někomu úsměv na tváři, chceme šířit radost mezi lidi. Vypsali jsme proto termíny kurzů prodlužování:

25.1. Pátek - kdykoli po celý den

4.2. Pondělí - od 9:00

13.2. Středa - od 8:00

Tak neváhejte a přijďte se naučit jak na to! Více info o kurzech si můžete přečíst zde, a přihlásit se můžete přes formulář, emailem na info@localhost/beautycow2 nebo nám zavolejte 777043809.

9.1.2019

Spustili jsme e-shop, máme nové kolegyně a také masáže

Spustili jsme e-shop! Na webu BeautyCow Shop si můžete koupit umělé řasy naší vlastní značky BeautyCow, ale také lepidla, pinzety a další příslušenství k prodlužování řas, skrátka "...krása bez kravin". Vaše objednávky si můžete vyzdvednout osobně přímo v saloně. Přijďte se podívat!

 

Náš kolektiv má nové kolegyně, které se postarají, aby byly Vaše oči neodolatelné! Zarezervujte si termín, k Anetě, Evě, Andrey, Lence nebo Míši (řasy). Procedury u Andrey a Míši jsou vrámci zaškolování slevněny až do konce roku 2018. Kvalita práce je stejná, procedury ale trvají déle - Nové řasy 790,- (2 hod.) ; Doplnění 350,- (1.5 hod.).

 

 

V našich prostorách teď také masáže studia "Dvě křídla". Více informací najdete na stránkách studia.

11.11.2018

Návod na rezervaci a Nová proměna

Jestli si nevíte rady s našim rezervačním systéme a vytvořením rezervace, pomůže Vám krátký návod, který jsme pro vás připravili. Chcem Vám tak spříjemnit a usnadnit návštevu. Čtěte zde.

 

Nedávno jsme se v spolupríci s POSHme podíleli na úžasné vizuální proměne a zlepšili jsme tak někomu den. Podívejte se sami.

24.6.2018

Spustili jsme rezervační systém a máme novou kolegyni!

Náš rezervační systém je konečně spuštěn. Prokliknete se na něj přes tlačítka 'Objednejte se' nebo na http://rezervace.beautycow.cz. Krátka registrace a můžete se vesele objednat na všechny procedury. Taky si můžete vybrat čas a ke komu si rezervujete termín. 

 

Aktuálně se můžete také objednat k naší nové kolegyni Jesice, která je velmi šikovná a do nynějška pracovala ve vyhlášeném vídeňském salonu krásy. Těšíme se na Vás!

27.3.2018

Spustili jsme nové stránky!

S radostí Vám oznamujeme, že jsme spustili nové modernizované stránky! Součástí stránek je také online rezervační systém, aby jsme vám a taky nám zjednodušili objednávaní Vašich návštev. V systému probíhají poslední úpravy, během chvilky vám ho zpřístupníme a budeme vás informovat. Prozatím se, prosím, objednávejte po telefonu nebo zprávami. Děkujeme.

10.3.2018

Nová kolegyně už v dubnu!

Moc nás těší Váš zájem, díky kterému jsme aktuálně velmi pracovně vytížené a objednací doby jsou delší. Protože vám chceme co nejvíce vycházet vstříc a chceme zkrátit objednávací dobu čekat, tak se do našeho stáda v dubnu přidá nová kolegyňka.

10.3.2018