Kurzy prodlužování řas

Ve studiu Beauty Cow nabízíme kurzy prodlužování řas. Varianty jsou dvě.

První je metoda ŘASA NA ŘASU a druhá OBJEMOVÉ ŘASY pro stylistky, které již ovládají první metodu řasa na řasu. Služba prodlužování řas je v posledních letech velice oblíbená a využívá ji mnoho žen. Tuto proceduru nabízí poměrně mnoho různých studií a kosmetiček, ovšem pro tuto práci je zapotřebí preciznost a správná technika, protože nevhodnou aplikací můžeme zákaznici poranit a poškodit jí vlastní řasy. Zároveň při špatné aplikaci řasy nevypadají pěkně a rychle vypadávají a vytrhávají vlastní řasy.

Není tedy důležitý jen prvotní efekt prodloužení, ale kvalitní práce se pozná i v tom, že řasy v období mezi doplnění pěkně drží, nekroutí se nebo se nepříjemně nezapíchávají do oka. Další bod, který tvoří kvalitně odvedenou práci, je umět správně odhadnout tvar řas, který vylepší tvar oka a celkový vzhled klientky. Proto nabízím k předání dlouholeté zkušenosti a aktivní přístup a věnování se  školení na 100%.

Doba školení je 8hodin, které se dají libovolně rozložit. Jako bonus k prodlužování řas proškolení také formování a barvení obočí a barvení řas. Neutrácejte zbytečně za kurzy, kde se střídá na jedné modelce někdy až deset slečen které se zaškolují a kde se vám nevěnují. Po absolvování kurzu předání certifikátu.

Náklady na kurzy a příslušenství k tomu potřebné můžou na člověka působit draze, ale je potřeba uvědomit si, že je to vstupní investice do podnikání a následné výdělky. Ty přijdou, když budete v dnešní přesycené době službami nejlepší. Ráda vám s tím pomůžu:) Nejvyšší ocenění je spokojenost zákaznic a velmi mě těší hodnocení na mé facebookové stránce.

Kurz #1 pro začátečníky: Metoda řasa na řasu

Jak kurz probíhá

Kurz trvá 6 hodin. Ideální je rozložit jej na dva dny a tzn. na 3 a 3 hodiny. První den se učí technika na novém setu. Poradím jaké všechny pomůcky jsou k proceduře potřeba a kde je můžete nakoupit. Na kurzu je materiál zajištěn. Také radím jak komunikovat se zákaznicemi (což dělá obrovské procento spokojenosti klientky) a jak se o řasy po aplikaci starat. Den druhý se učí odstranění starých, odrostlých nebo se kroutících řas a doplnění nových. Na jiném kurzu se doplnění řas ani neučí, přitom je to minimálně 50% znalostí. V ceně kurzu jsou skripta s důležitými informacemi, které shrnují školení.

Trvaní: 6 hodin
Materiál během kurzu:  Zajištěn

Co se naučíte

* technika prodlužování řas v novém setu a doplnění

* jaké jsou potřebné pomůcky a kde je nakoupit

* správná volba tvaru řas, které vylepší tvar oka a celkový vzhled klientky

* komunikace se zákaznicemi

Cena: 4.000,-

Kurz #2 pro pokročilé: Objemová metoda 2D-15D

Tento kurz je určen stylistkám, které mají již zkušenosti s metodou řasa na řasu. Objemová metoda je v dnešní době již mnohem více oblíbená, než řasa na řasu. Spočívá v tom, že se na jednu přírodní řasu dává více teňoučkých řas. Řasy jsou lehčí, jemnější, lépe drží a vypadávají přirozeněji a postupněji vypadávají. Mnoho stylistek používá pro objemové řasy již předpřipravené trsy. Ovšem tato metoda je naprosto nepřijatelná a výsledné řasy vypadají doslova hrozně. Tento kurz Vás naučí vytvořit si vějířek jedním uchopením pinzetou. Kurz probíhá v 4 hodinách. V ceně kurzu jsou skripta s důležitými informacemi, které shrnují školení.

 

Trvaní: 4 hodiny
Materiál během kurzu:  Zajištěn

Co se naučíte

* technika objemových řas

* jaké jsou potřebné pomůcky a kde je nakoupit

* správná volba tvaru řas, které vylepší tvar oka a celkový vzhled klientky

* komunikace se zákaznicemi

Cena: 3.500,-