Nově si můžete koupit také online videokurz!

Kurzy prodlužování řas

Ve studiu Beauty Cow nabízíme kurzy prodlužování řas. Varianty jsou tři.

První je metoda ŘASA NA ŘASU, druhá OBJEMOVÉ ŘASY pro stylistky, které již ovládají první metodu řasa na řasu. Třetí varianta je kombinovaná. Služba prodlužování řas je v posledních letech velice oblíbená a využívá ji mnoho žen. Tuto proceduru nabízí poměrně mnoho různých studií a kosmetiček, ovšem pro tuto práci je zapotřebí preciznost a správná technika, protože nevhodnou aplikací můžeme zákaznici poranit a poškodit jí vlastní řasy. Zároveň při špatné aplikaci řasy nevypadají pěkně a rychle vypadávají a vytrhávají vlastní řasy.

Není tedy důležitý jen prvotní efekt prodloužení, ale kvalitní práce se pozná i v tom, že řasy v období mezi doplnění pěkně drží, nekroutí se nebo se nepříjemně nezapíchávají do oka. Další bod, který tvoří kvalitně odvedenou práci, je umět správně odhadnout tvar řas, který vylepší tvar oka a celkový vzhled klientky. Proto nabízím k předání dlouholeté zkušenosti a aktivní přístup a věnování se  školení na 100%.

Neutrácejte zbytečně za kurzy, kde se střídá na jedné modelce někdy až deset slečen které se zaškolují a kde se vám nevěnují. Po absolvování kurzu předání certifikátu.

Náklady na kurzy a příslušenství k tomu potřebné můžou na člověka působit draze, ale je potřeba uvědomit si, že je to vstupní investice do podnikání a následné výdělky. Ty přijdou, když budete v dnešní přesycené době službami nejlepší. Ráda vám s tím pomůžu:) Nejvyšší ocenění je spokojenost zákaznic a velmi mě těší hodnocení na mé facebookové stránce.

Kurz #1 pro začátečníky: Metoda řasa na řasu

Jak kurz probíhá

Kurz trvá 5 hodin. Ideální je rozložit jej na dva dny a tzn. na 3 a 2 hodiny. První den se učí technika na novém setu. Poradím jaké všechny pomůcky jsou k proceduře potřeba a kde je můžete nakoupit. Na kurzu je materiál zajištěn. Také radím jak komunikovat se zákaznicemi (což dělá obrovské procento spokojenosti klientky) a jak se o řasy po aplikaci starat. Den druhý se učí odstranění starých, odrostlých nebo se kroutících řas a doplnění nových. Na jiném kurzu se doplnění řas ani neučí, přitom je to minimálně 50% znalostí. V ceně kurzu jsou skripta s důležitými informacemi, které shrnují školení.

Trvaní: 5 hodin
Materiál během kurzu:  Zajištěn

Co se naučíte

* technika prodlužování řas v novém setu a doplnění

* jaké jsou potřebné pomůcky a kde je nakoupit

* správná volba tvaru řas, které vylepší tvar oka a celkový vzhled klientky

* komunikace se zákaznicemi

Cena: 5.000,-

Kurz #2 pro pokročilé: Objemová metoda 2D-15D

Tento kurz je určen stylistkám, které mají již zkušenosti s metodou řasa na řasu. Objemová metoda je v dnešní době již mnohem více oblíbená, než řasa na řasu. Spočívá v tom, že se na jednu přírodní řasu dává více teňoučkých řas. Řasy jsou lehčí, jemnější, lépe drží a vypadávají přirozeněji a postupněji vypadávají. Mnoho stylistek používá pro objemové řasy již předpřipravené trsy. Ovšem tato metoda je naprosto nepřijatelná a výsledné řasy vypadají doslova hrozně. Tento kurz Vás naučí vytvořit si vějířek jedním uchopením pinzetou. Kurz probíhá v 3 hodinách. V ceně kurzu jsou skripta s důležitými informacemi, které shrnují školení.

 

Trvaní: 3 hodiny
Materiál během kurzu:  Zajištěn

Co se naučíte

* technika objemových řas

* jaké jsou potřebné pomůcky a kde je nakoupit

* správná volba tvaru řas, které vylepší tvar oka a celkový vzhled klientky

* komunikace se zákaznicemi

Cena: 4.500,-

Kurz #3: Dva v jednom

Kombinovaný kurz řasa na řasu a objemová metóda. Vše se zvládne během dvoj dnů. Každý den je kurz na 3 hodiny. První den zvládnutí základní techniky lepení na novém setu řas. Druhý den cvičení vějířků, sundávaní řas a procvičování doplnění. Zvýhodněná cena na 8000,- Kč.

 

Trvaní: 6 hodin
Materiál během kurzu: Zajištěn

Cena: 8.000,-