Příběh Beauty Cow

...jak to vzniklo a proč jsme tady

bara

Při studiu na VŠ jsem v roce 2013 absolvovala kurz prodlužování řas a začala brigádně pracovat v jednom brněnském studiu. Práce mě bavila, a tak jsem se po úspěšném absolvování státnic rozhodla se dále věnovat řasám a kosmetice. Pronajala jsem si malý prostor v centru Brna.

 

Časem se klientela tak rozrostla, že jsem kvůli časové tísni přizvala ke spolupráci kamarádku, kterou jsem i vyškolila. Poptávka stále rostla dál, takže byli potřeba větší prostory. To bylo impulsem abychom se přesunuly do větších prostor na Staňkové 29, kde teď působíme. Navíc se k nám připojily další kolegyně aby jsme zabezpečili dostatečnou kapacitu a rozmanitost služeb. Našim cílem je nejvyšší kvalita práce, milý přístup k lidem a útulné prostředí studia. A díky tomu se k nám vracíte. Objednejte se.

 

K dosažení nejlepšího zkrášlení je pro aplikaci umělých řas potřeba kvalitních materiálů a pomůcek. V roku 2018 jsem jsem vytvořila vlastní značku produktů pod názvem BeautyCow, které jsou dostupné u nás na e-shopu. Pro nás je to vyjádřením přesvědčení, že umělé řasy potřebují kvalitu, osobní přístup a duši. Kromě toho, že produkty používame v našem studiu, rozhodli jsme se šířit naši radost i do dalších studií. Naše zákazníky z Brna a okolí potěší možnost osobního vyzvednutí zakoupeného zboží přímo v salonu na ulici Staňkova 29. Poslání značky BeautyCow je “…krása bez kravin”, a pro nás je to závazek, že se u nás setkáte jenom s přátelským přístupem a dlouhodobou spokojeností. Do obchodu.

Bára