Laminace obočí

Proč se rozhodnout pro laminaci obočí? Co je to za proceduru? Komu je určena?

Laminace obočí je proces, který spočívá v postupném nanášení různých přípravků na chloupky obočí. Jejich úkolem je narovnat i ty nejneposednější chloupky správným směrem, zafixovat opatrně tvar obočí a také ztmavit obočí (barvení obočí tak, aby bylo výraznější).

Barva: Díky laminaci se každý chloupek potáhne speciálním ochranným přípravkem, který zachová pigment déle, než když se obočí barví permanentní barvou.

Ideální tvar: Laminace umožňuje zafixovat obočí do požadovaného tvaru.

 

Jak tato procedura probíhá?

Příprava spočívá v odlíčení obočí, dezinfekci a odmaštění chloupků. Potom se na obočí nanesou tři různé přípravky, každý na určitou dobu (stylistka zvolí délku působení v závislosti na struktuře chloupků obočí).

Kontraindikace laminace: Tato procedura není vhodná pro těhotné a kojící ženy. Pokud máte větší sklon k alergiím, je nutné se laminaci vyhnout. Popraskaná kůže kolem obočí, nebo kožní nemoci projevující se v této oblasti, mohou být dočasnou kontraindikací. Teprve po celkovém zhojení kůže je možné se vrátit k otázce laminace.

Ochrana chloupků: Působení mrazu, větru, slunečních paprsků, kolísání teplot, ale také barvení a používání dekorativní kosmetiky představují faktory, které mají za následek řídnutí obočí, oslabení jeho struktury, suchost, lámavost atp. Laminace vytváří na každém chloupku ochranou vrstvu, která chrání zdraví i vnější vzhled obočí před negativním působením okolí.

 

Pro koho je laminace obočí vhodná?

Pro dívky, které mají tvrdé a těžko upravitelné obočí. Pro majitelky nepoddajného obočí, které musí každý den upravovat a fixovat pomocí gelů a jiných speciálních prostředků. Pro ty, kdo chtějí jedním úkonem nahradit používání stínů, tužek, fixačních gelů a nestarat se o vzhled svého obočí cca 1-2 měsíce.

 

Je důležité vědět, že laminace nepoškozuje obočí, ani kůži. Přípravky obsahují keratin, který je nezbytný pro zpevnění a obnovu struktury chloupků, a dále komplex vitamínů, minerálů, rostlinných extraktů a ostatní složky, které obočí vyživují a hydratují.

 

Pro objednání na proceduru Laminace obočí využijte tlačitko na stránce nebo přes rozvrh rezervačního systému 'Úprava řas'.