Lash Lifting & Lash Botox

Dvě nové efektivní procedury, které výrazně a dlouhodobě zlepšují vzhled přírodních řas. Řasy jsou krásně podtočené, vyživené, silnější, tmavší a opticky prodloužené po dobu 6-8 týdnů bez nutnosti jejich umělého prodloužení. Proto je doporučujeme klientkám, které touží po výrazných řasách, ale nemohou či nechtějí řasy prodlužovat.

 

Přírodní řasy se natočí s pomocí speciální natáčky a šetrného krému. Během chvíle získají dlouhotrvající krásně zatočený tvar už od kořínků. Pro větší efekt se použije profesionální barva na řasy a poté se nanese revoluční ozdravovací kůra Lash Botox.

 

Lash botox je extrémně účinná vyživující péče na řasy, která působí jako zázrak na zničené nebo od přírody slabé, rovné a nevýrazné řasy a navíc vyživuje a vyhlazuje i oční okolí. Výsledkem jsou řasy zdravější, pevnější, viditelně silnější, hustší, delší, a celkově výraznější až o 50%.

 

Proč si zvolit Lash Lifting & Lash Botox?

  • máte poškozené řasy
  • máte příliš rovné a nevýrazné řasy
  • nesnesete na očích nic umělého
  • máte alergii na prodlužování řas a lepidlo
  • oceňujete maximální přirozenost

 

Pro objednání na proceduru Lash Lifting využijte tlačitko na stránce nebo přes rozvrhy rezervačního systému 'Procedury Martina' nebo 'Prodlužování řas'.

 

Martina využíva produkty značky My Lamination, Iva využíva produkty značky Emporio Lashes.