Lash Lifting & Lash Botox

Dvě nové efektivní procedury, které výrazně a dlouhodobě zlepšují vzhled přírodních řas. Řasy jsou krásně podtočené, vyživené, silnější, tmavší a opticky prodloužené po dobu 6-8 týdnů bez nutnosti jejich umělého prodloužení. Proto je doporučujeme klientkám, které touží po výrazných řasách, ale nemohou či nechtějí řasy prodlužovat.

 

Přírodní řasy se natočí s pomocí speciální natáčky a šetrného krému. Během chvíle získají dlouhotrvající krásně zatočený tvar už od kořínků. Pro větší efekt se použije profesionální barva na řasy a poté se nanese revoluční ozdravovací kůra Lash Botox.

 

Lash botox je extrémně účinná vyživující péče na řasy, která působí jako zázrak na zničené nebo od přírody slabé, rovné a nevýrazné řasy a navíc vyživuje a vyhlazuje i oční okolí. Výsledkem jsou řasy zdravější, pevnější, viditelně silnější, hustší, delší, a celkově výraznější až o 50%.

 

Proč si zvolit Lash Lifting & Lash Botox?

  • máte poškozené řasy
  • máte příliš rovné a nevýrazné řasy
  • nesnesete na očích nic umělého
  • máte alergii na prodlužování řas a lepidlo
  • oceňujete maximální přirozenost

 

Pro objednání na proceduru Lash Lifting využijte tlačitko na stránce nebo přes rozvrhy rezervačního systému 'Procedury Martina' nebo 'Prodlužování řas'.