Nehty

Díky krásným a upraveným nehtům se budete cítit jako dámy v každé situaci a to s minimální starostí o ně. Postaráme se o Vaše nehty za Vás, zároveň si můžete nakombinovat další beauty procedury a udělat si čas jen pro sebe, zrelaxovat.

Provádíme všechny procedury od klasické manikúry po modeláž umělých nehtů.

P.Shine - Japonská manikúra

P-Shine je zaměřen na péči o přírodní nehty. Při aplikaci metodou p-shine se zalešťuje do nehtového lůžka včelí vosk. Zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. PShine působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. P.Shine doporučujeme jako nejúčinnější metodu při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži. Při pravidelné aplikaci P-Shine se celkový stav přírodního nehtů postupně zlepšuje.

Shellac

CND Shellac je originální systém pro vysoce odolné lakování přírodních nehtů, které vydrží i déle než 14dní. Záleží na tom, jak rychle odrůstají Vaše nehty. Shellac se aplikuje obdobným způsobem jako klasické laky, avšak díky ucelenému systému a použití UV lampy Vám zaručí svoji dlouhodobost. Nehty jsou okamžitě suché, nemusíte se obávat narušení laku, lesklé, odolné a pevnější. Při této aplikaci není nutné brousit ani narušovat Váš přírodní nehet. 

Modeláž umělých nehtů gelem

Modeláž umělých nehtů gelem je nejčastější procedura v případě, kdy chcete prodloužit Vaše přírodní nehty. Při modeláži dochází k připevnění umělých tipů, jejich úprava do požadovaného tvaru a délky a následná modeláž gelem, který se dokončí lakováním. Gel je možné aplikovat i na Vaše přírodní nehty, které díky zpěvnění budou dorůstat a stejně tak docílíme krásných nehtů bez starostí.

Modeláž umělých nehtů akrylem

Modeláž umělých nehtů akrylem je vhodná procedura v případě, kdy chcete prodloužit Vaše přírodní nehty a zároveň potřebujete jejich maximální odolnost a pevnost, ať už kvůli manuálně náročnému zaměstnaní, sportovním aktivitám a další. Akryl vydrží doslova vše. Při modeláži dochází k připevnění umělých tipů, jejich úprava do požadovaného tvaru a délky a následná modeláž akrylem, který se dokončí lakováním. Akryl je možné aplikovat i na Vaše přírodní nehty, které díky zpěvnění budou dorůstat a stejně tak docílíme krásných nehtů bez starostí.

 

Pokud budete mít atypické přání na finální zdobení napište prosím Janě předem na jejím instagramu @nails_with_love_by_jane.

Ukázka naší práce

I vy můžete mít takové nehty...

Nové ukázky naší práce si můžete prohlídnout na instagramu @nails_with_love_by_jane.