Prodlužování řas

Tato služba je v posledních letech velice oblíbená a využívá ji mnoho žen. Obrovskou výhodou prodloužených řas je to, že v každé situaci vypadáte upraveně a jako byste měla perfektně namalované oči. Tato procedura je vhodná pro ženy v každém věku. Například dámám ve věku to pomůže zakrýt spadená víčka, otevřít oko a tím velmi omladit a rozzářit výraz v obličeji.

 

Míst, kde si dnes můžete prodloužit řasy je mnoho, ovšem výsledky jsou velmi rozdílné. Pro tuto práci je zapotřebí preciznost a správná technika, protože nevhodnou aplikací může stylistka zákaznici poranit a poškodit jí vlastní řasy. Zároveň při špatné aplikaci řasy nevypadají pěkně a rychle vypadávají, kroutí se, můžou nepříjemně píchat do oka a v neposlední řadě dochází slepením k vytrhávání vlastních řas. Není tedy důležitý jen prvotní efekt prodloužení, ale kvalitní práce se pozná i v tom, že řasy v období mezi doplnění pěkně drží a nezpůsobují výše uvedené nepříjemnosti. Další bod, který tvoří kvalitně odvedenou práci, je umět správně odhadnout tvar řas, který vylepší tvar oka a celkový vzhled klientky.

 

Díky dlouholetým zkušenostem s opravdovým zájmem o skvěle provedenou práci vám tohle všechno ve studiu můžeme nabídnout a zaručujeme se za vaši spokojenost.

Klasické prodlužování řas (řasa na řasu)

Metoda řasa na řasu je prováděna tak, že se jedna tlustčí řasa lepí na jednu přírodní. Tento proces řasy prodlužuje, zahušťuje, zesiluje a celkově zvýrazňuje oči a dokáže pozitivně celkově změnit vzhled klientky.

Objemové 2D-15D prodloužení řas

Objemové prodlužení řas je metoda určená pro klientky, které chtějí dosáhnout většího, ale zároveň přirozeného objemu řas. Tato metoda je v dnešní době již mnohem více oblíbená, než řasa na řasu. Spočívá v tom, že se na jednu přírodní řasu dává více teňoučkých řas. Řasy jsou lehčí, jemnější, lépe drží a vypadávají přirozeněji a postupněji vypadávají.

Nové ukázky si můžete prohlídnout na našem Instagramu.